| Hirockers a întrebat:

Hey baieti, ce parere aveti despre fetele care poarta aparat dentar(ca iubite ma refer)?

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Bravo ei ca are grija de dantura. Si nu ma deranjeaza absolut deloc daca prietena ar purta sau nu un astfel de aparat dentar.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am nimic impotriva si in plus daca ar fi iubita mea sa presupunem nu as avea nimic rau ce sa zic, (oricum eu nu vreau gagica fie cum o fi nu imi pasa)

| EnjoiProSkater a răspuns:

Robule ie scarbos sa o saruti pe aia laughing.

| Calinush a răspuns:

Numi pasa laughing adica daca e frumoasa si daca ma inteleg cu ea pot incerca sa fiu cu ea, dar mno nu dinalea gen "ratusca cea urata " alea is BLEAH

| michaelj a răspuns:

Sa nu iasa afara cand fulgera si sa nu zambeasca cand e soare, i'm just sayin'.

PS: How you doin'?

| Acru a răspuns:

Mi-ar fi frica ca ma irita la sarutlaughing

| andreylarentiu a răspuns:

Sincer mi se pare cam scarboasa sarma aia intre dinti

| arhivistu a răspuns:

Sunt naspa, nu-mi plac deloc fetele cu aparat dentar