| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, preferati fetele copilaroase sau mature, in general? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai prefer o fata care sa aiba ambele personalitati, sa fie si matura si copilaroasa. Ma refer sa fie intelegatoare, nu sa fie o curva din aia disperata dupa bani care vine la tine "iubitule nu pot sa traiesc daca nu imi iei geanta aia" adica sa fie matura si sa stie ca banii nu cresc in copaci dar sa fie si copilaroasa, sa stie sa se distreze, se se prosteasca, adica daca o uzi cu apa, daca incepi sa te bati cu ea cu perne sa nu zica "astea-s jocuri de copii" ci sa intre in joc..vise.

8 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Da, şi eu sunt fată şi nu cred că băieţii vor întotdeauna o prietenă care să fie matură, şi să i se pară imatur dacă prietenul ei râgâie sau altceva în public.

Cred că preferă să fie copilăroasă, însă într-o oarecare măsură. Uneori este necesară şi maturitatea şi seriozitatea.

Pa paa.

| τττ a răspuns (pentru Emmeii):

Nu mă refeream să nu aibă simțul umorului.
Ar fi frumos să nu fie foarte copilăroasă și să nu facă ca un animal pe stradă! Cui nu i-ar fi rușine cu așa ceva?
Desigur, trebuie să fie gingașă dar să nu exagereze cu glumele!

| Emmeii a răspuns (pentru τττ):

De acord! ^^

| Metaloco a răspuns:

As prefera o fata copilaroasa ca ne-am intelege de minune mai mult ca sigurbig grin

| Fulbaster a răspuns:

O fata copilaroasa, care sa stie sa se distreze si sa aiba simtul umorului.

| Dariusuu a răspuns:

Mi-ar plăcea să fie un pic din fiecare într-o oarecare măsură, atunci ar fi perfect.
Nu ştiu cine şi-ar dorii să stea cu fete copilăroase care se vaită toată ziua, sau fetele mature care i-au totul în serios şi gândesc astfel.

Uneori e bine să fii şi un copil şi o fată matură.

| Axys a răspuns:

Sal mai bine prefer o fata copilaroasa decat o fata matura tongue

pentru ca o fata coplaroasa este cea mai gragutza adica na nu pot sa zic ca si alea mature sunt dar o fata copilaroase te face sa fi ca ea happy cher daca ai o varsta mai mare decat ea sa zic asa tongue...

| τττ a răspuns:

Bună.
Sunt fată, nu știu dacă ar fi corect să-ți răspund la întrebare, dar cred că orice tip normal ar vrea o fată matură. Cine ar ieși cu o chițăită plângăcioasă?
Muah, muah, muah!