| catalina_2916 a întrebat:

Baieti, va doare indiferenta unei fete? ce simtiti cand va ignora o fata? astept raspunsuri sincere.multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| cristina_4037 a răspuns:

Eu iti spun din experienta cu un baiat. Daca ii place de tine indiferenta are foarte mult de castigat fata de el. Daca te place si tine la tine da roade, incepe el si trage de tine, si iti da semne ca te-ar placea, dar daca nu ii place de tine nu il doare cu nimic, se bucura ca nu il mai bagi in seama si ca il tratezi cu indiferenta.
Pup

| abis a răspuns:

Daca o fata ne ignora, o ignoram si noi pe ea. Nu stiu cum sa-ti zic, dar sunt atat de multe fete in lumea asta, incat e pacat sa pierzi vremea cu cineva care nu te merita.

| utzuman2006 a răspuns:

Baitii de la Vama Veche aveau niste versuri edificatoare : " Voi ce acum ma ascultati, mai meditati si nu uitati, in dragoste indiferenta-i cea mai grea \ Cu fiecare despartire o stea din cer se va desprinde si eu voi sti ca ati facut greseala mea, greseala mea!"
Sa fi iubita!

| ButterFly_8644 a răspuns:

Daca tine la ea. da! happy

| matei_8120 a răspuns:

Daca imi place de fata si tin la ea ma doare rau sa o vad ca este indiferenta. Daca nu imi place de ea nu prea ma intereseaza, dar ma gandesc ce atribut i se potriveste (nesimtita... si altele care nu cred ca ar fi bine sa le zic aici)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De simțit, nimic, îmi spun în cap "ce vacă" și trec la următoarea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu fetele fac asta doar ca sa para interesante! Si baietii care ignora fetele la felbatting eyelashes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, intr-adevar daca un baiat te place, sufera daca tu il vei ignora si trata cu indiferenta, dar daca spre exemplu te-ai despartit de cineva, din diferite motive, iar el nu mai vrea sa fiti impreuna sunt sigura ca nimic nu il va mai misca... ori ca esti indiferenta ori ca umbli mereu dupa el(spun asta pentru ca si eu am umblat dupa cineva de care m-am despartit dupa ceva timp si vad ca nimic nu-l mai aduce inapoi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubesc doare enorm si caut toate metodele posibile sa ii arat ca sunt diferit si ca nu merit indiferenta ei... dar daca se comporta tot la fel si lacrimile mele curg in van ...in gandul meu imi spun (Femei sunt milioane, dar ca mine nici unul)