| Lyndsey a întrebat:

Pe cine iubiti voi cel mai mult? Vreau raspunsuri sincere.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna.
Mama,bineinteles.

10 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Cel mai mult imi iubesc prietenul.El este iubirea vietii mele si nu mi-as vedea viata fara el. Dar imi iubesc de asemenea enorm si familia.happy

| aleCsandrra a răspuns:

Mama!

| Mangustă a răspuns:

Cel mai mult imi iubesc... tableta grafica si pensulele straight face Cu astea am facut bani la 13 ani! \:d/

| 1DPinkpOint a răspuns:

Pe mamaaa si pe tata! si un pic pe fraieru de fratele meu laughing si mai sunt si prietenii.dar pe primul loc e familia! happy

| Brâncuşi a răspuns:

Pe mama, tata, fratele si bunicii, pe cine alt cineva poti iubii in afara de animale si vecinii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine.

| roxkiss a răspuns:

Eu de exemplu iubesc cel mai mult pe un baiat, parintii, pieteni...

| k1NNNdeR a răspuns:

Familia si prieteni.

| Iho a răspuns:

Eu imi iubesc iubita cel mai mult, e pe prumul loc oricand big hug nu mi-as putea imagina viata fara ea.

Ea e viata mea.
Si din toata inima-i doresc
O mare de iubire,
Un sarut
Si un sincer
Te Iubesc!

| Ciprian221 a răspuns:

Imi iubesc cel mai mult mama deoarece mi-a dat viata viata dandumi corpul cu ochi ccu care pot vedea toate femeile frumoase din jurul meu ( ps fete rolling on the floor tongue )