| Lyndsey a întrebat:

Buna seara.Care este cel mai mare vis al vostru? Vreau raspunsuri sincere.Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| ForeverWarrior a răspuns:

Visul meu in viata asta e sa imi intemeiez o familie fericita si sanatoasa si sa am un job cat de cat bun si sa depasesc toate obstacolele vietii.Al tau care e?

| Lyndsey explică (pentru ForeverWarrior):

Acum sincera sa fiu... si eu am acelasi vis si in plus sa ajung in Africa.:
p

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Cel mai mare vis al meu este sa reusesc sa am casa si familia mult visata alaturi de barbatul pe care il iubesc si care ma iubeste.

| daianuta a răspuns:

Buna.Cel mai mare vis al meu este sa devin medic sa ii ajut pe oamenii si sa-i fac sa zambiasca din nou.Imi doresc sa ii ajut cu tot ce pot sa le readuc zambetul din nou care acum poate nu exista. Chiar daca pare inposibil dar trebuie sa incercam fiecare.Trebuie sa luptam pana la sfarsit.Si se spune ca Speranta moare ultima.Trebuie lucrat din dragoste, devotament si sinceritate. Apoi fiecare isi doreste sa aiba propria lui famile.Fiecare ne alegem propria cale adica sa-si urmeze visurile.Iti doresc ca pe cale pe care vei pasi nu va fi nici usor dar nici greu dar lucrul pe care il faci pentru ca tu doresti si te reprezinta.Tu decizi

| DanaT1992 a răspuns:

Sa fiu fericita!