| babyv172 a întrebat:

Baieti, voi ce fel de fete preferati? Ma refer la culoarea ochilor, culoarea parului, statura, imbracaminte etc etc

3 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Culoarea parului: nu conteaza pentru mine.Culoarea ochilor: caprui, verzi, albastri, negri happy.Ten: alb-creol. Inaltime : de la 1.60-1.78. Forme : sa fie intr-o conditie fizica buna (adica sa nu fie grasa sau prea slaba... normala ). Haine : nu conteaza ce haine poarta atit timp cit sunt curate happy. Inteligenta : sa poti purta o discutie cu ea

| LarryDllke a răspuns:

Fiecare baiat...are gustul lui.

| babyv172 explică:

La tine sa fie ceva de genul: "E frumoasa, dar e proasta"? laughing