| RobertG101 a întrebat:

Vreau sa fac un mic chestionar pentru userii de pe aceasta categorie.
Pentru fete/femei: Preferati baieti/barbati care sunt dotati atat intelectual cat si fizic? Iar la fizic ma refer sa fie ok, cu musculatura bine proportionata si nu exagerata/culturism, sau invers?

Pentru baieti/barbati: Voi ce tip de fete/femei preferati? Spre exemplu, eu tin mult sa aiba caracter ok, maturitate in proportie de cam 70% atunci cand e nevoie, odata ma indragostisem de una putin mai voinica dar nu ca era grasa, asa era tipul ei corporal, nu ma intereseaza culoarea ochilor/parului si cel mai important, sa fie o chimie intre noi si depinde si de obiceiuri.

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu prea ma intereseaza fizicul unui barbat, iar pe muschi nu dau doi bani. Imi plac barbatii inalti si solizi, dar nu as lua niciodata acest aspect in considerare in alegerea unui partener de viata.
Cat despre inteligenta, nu as putea trai langa un barbat care nu e mai inteligent decat mine, m-as plictisi.

Răspuns utilizator avertizat
| Brigaela a răspuns (pentru RobertG101):

E adevarat. Insa un om inteligent va fi automat curios si va invata multe informatii. Nu vei gasi niciodata un om inteligent acre sa nu aiba o cultura vasta. Vei gasi insa, rar totusi, oameni prosti care au retinut multe informatii, fara sa le inteleaga.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru RobertG101):

Cum de te-ai gândit că nu ştie ce e inteligenţa? Ia dă-ne tu o definiţie exactă să ne luminăm şi noi.

Răspuns utilizator avertizat
| Brigaela a răspuns (pentru RobertG101):

E un domeniu foarte interesant.

| mgtow a răspuns:

La cum sant ele pe interes nu ma incanta sa o tin pe banii mei. Fata si nevasta pentru mine e masina si tirul. Fetita mai cere bani de benzina o mantenanta la 2 ani, un schimb de filtre si ulei la 9.000 mile

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

El a avut etapa aia din viata cand femeile erau femei de casa serioase si cinstite. Acum nu au habar nici sa dea cu matura sau sa faca un deepthroat

| RAY a răspuns:

Preferintele omului in ceea ce priveste sexul opus asta daca vorbim de persoane hetrosexuale nu le putem cunoaste in mod constient,rational,venim cu aceste preferinte mostenite genetic nu asimilitate cultural,deci eu nu stiu ce tip de fete/femei prefer,daca alti stiu in mod constient ce le atrage bravo lor,sunt mai evoluati ca mine,desi un copil lasat in jungla de mic nici el nu va stii ce il atrage cand e mare,ca tu apreciezi o femeie dupa caracter e una, aprecierea unui om nu inseamna atractie fizica, iubire, inteligenta, personalitatea, averea nu pot atrage un om sexual, nu asa a evoluat specia umana

| tzuria79 a răspuns:

Sincer, ti-l descriu pe sotul meu, este barbatul care are tot ce vreau. Inalt(1.95), cu muschii(nu-i culturist, nu imi place cum li se deformeaza corpul culturistilor), destept(ma, prost nu-i chiar daca nu are 100 de facutati, dotat fizic in toate partile(acum nici ca as putea sa stau cu cineva horror), ma iubeste, il iubesc si ce sa mai zic.

Răspuns utilizator avertizat
| iamanonima a răspuns:

Sunt fată. Băiatul de lângă mine trebuie sa fie mai înalt decât mine. Nu cer să fie vreun modellaughing, ci sa arate decent. Mai presus de toate, sa fie deștept, pentru că seara, după ce plecam fiecare acasă, trebuie să fie o persoana cu care ai ce discuta, nu doar sa "defilezi" pe strada cu respectivul și să fii cu el de ochii lumii! Și da, să mă iubească. Că altfel, de ce sa fie relatie?!

Răspuns utilizator avertizat
| iamanonima a răspuns (pentru RobertG101):

Fiecare in felul sau!happy