| byiju a întrebat:

Baieti, ce fel de fete preferati?(ma refer la infatisare:culoarea parului si a ochilor)

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult o fata bruneta cu ochii albastri, 1. 70, 55 kilograme. Dar asta e ceva ideal, greu de atins. E ceva relativ. Peste 5 minute ma pot indragosti de o fata care nu are nici una din aceste lucruri. De altfel nici una din fetele cu care am fost pana acum nu a a avut calitatile acestea.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cel mai mult prefer o fata blonda cu ochii albastri.Pe locul 2 in preferintele mele se situeaza si fata satena cu orice culoare a ochilor.

| Arthur a răspuns:

Culoarea lenjeriei intime.hee hee

| oz a răspuns:

Blonda cu ochii albastri/verzi...

| daniDeeDee a răspuns:

Bruneta/satena, caprui/negri. big grin

| Alex_7297 a răspuns:

Să fie brunetă şi să aibă ochii verzi. Merg şi albaştri

| MadNNNeS a răspuns:

Bruneta cu ochi verzi :X:X:X

| myrazvy a răspuns:

O bruneta seducatoare cu ochii verzi-caprui, dar si o blonda cu ochi albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunet cu ochi albaștribig grin :X

Soryy după am văzut ca întrebarea era adresata băiețilorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde cu ochi albaștrii, minione și pe tocuri cît maiu înalte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei blonde cu ochi albaștrii ca cerul