| JetBlueJet a întrebat:

Baieti... laughing Voi cum (va) simtiti/reactionati/raspundeti (de obicei tongue )cand o fata va zice ca va place laughing?

41 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca este o fata pe care o plac si o cunosc destul de bine, iar ea imi spune asta, reactionez frumos, ma comport special cu ea.
Dar daca e una pe care o vad de 2 secunde si vine sa-mi zica asta la misto, o voi trimite de unde a venit spunandu-i ca n-am chef de glumele ei!

| RainmakerX a răspuns:

Nu reactionez. Asa ceva nu are cum sa se intample, nu suntem in seriale americane rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Vrei sa-i zici unui baiat ca il placi?
Daca da atunci poate reactiona in 2 feluri :
1. Daca nu te place - atunci o sa se simta ceva gen "wtf"
2. Daca te place atunci o sa se simta ceva gen "Yes, god, yaaas!" rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Un raspuns de genu' am vrut sa aud laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

rolling on the floor Pana la urma cam asa e. *lol*

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Asa faci tu ...sau? big grin ( laughing )

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Awwbatting eyelashes
Nu am de unde sa stiu. Nu am patit si nici nu o sa patescwinking
Trebuie sa ai un noroc chior... big grin

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

N-ai de unde sa stii big grin

| Drimmero a răspuns (pentru RainmakerX):

Tu trebuie sa fii constient de un lucru : oricine isi are jumatatea. Tipa daca n-a aparut pana acum, are timp sa apara, ziceai ca ai 17 ani, ai rabdare! Niciodata sa nu spui niciodata!

| JetBlueJet explică (pentru Drimmero):

Tu imi spui mie? sau... ( Eu sunt fata... Nu vorbi la masculin laughing Ca apoi cine stie laughing Incep sa ma simt ca Michael Jackson) laughing Si nu prea mai inteleg ca si eu am 17 ani big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Se referea la mine happy

| RainmakerX a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt constient de asta. Multumesc pentru incurajari happy

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Ohh... Pai stiam laughing (Ironic) laughing happy

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Apropo happy Fain desene happy

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Assassination Classroom? Ma bucur ca iti place. Oricum, exista anime-uri mult mai bune. E oarecum funny cateodata. Stai sa vezi cand il imbraca pe Nagisa in fata rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

LoL...Scuze happy Nu m-am uitat acolo sus sa vad pentru cine a scris happy Scuzeeeee

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

big grin Suna foarte funny laughing Ma uit pentru prima oara la chestii d-astea cu anime happy

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

De ce iti ceri scuze? Nu ne-ai facut nimic rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Eu m-am uitat cand aveam vreo 10 ani la Deltora Quest. Dupa intr-o vacanta de vara... pe la 13 ani mi-a venit dor de acel anime si m-am uitat pe youtube. Pe urma mi-am dat seama ca sunt si alte anime-uri si am continuat.
Daca vrei recomandari atunci sa-mi spui genul care iti place si se rezolva.

Stiu din toate, romance, slice of life, action... Stiu si anime-uri tampite daca vrei.hee hee

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Mă simţeam aiurea laughing big grin happy

| Drimmero a răspuns (pentru JetBlueJet):

Tastam cu @Blytzlike!

| Drimmero a răspuns (pentru RainmakerX):

Incurajarile sunt mereu bine-venite!

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Daca vrei big grin Poti sa-mi dai o monstra din fiecare laughing Nu ma supar laughingwinking {Doar sa imi zici din ce gen face parte happy fiecare}

| JetBlueJet explică (pentru JetBlueJet):

A inceput sa imi placa sa vorbesc cu tine laughing big grin laughing

| JetBlueJet explică (pentru JetBlueJet):

Ma refer la vorbit nu la alte chestii laughing Gen indragosteala si d-astea laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

=)) Sa mai fac spam aici sau sa dau felicitari? Grea decizie...
Uita-te la asta intai.
I-am aratat unui prieten si a zis ca m-am tampit. Am stat 20 de minute sa-i explic ca nu e hentai;))
https://www.youtube.com/watch?v=Z3EyEV0SR5M

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Treci la felicitari laughing

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

LoL laughing De ras laughing {Si nici bine nu a inceput} laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Am uitat sa scriu "mor" big grin laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Am dedus asta laughing

| Divy a răspuns:

Dacă mi-o spune un băiat spun ceva de genul neinteresant sau nu-mi pasă laughing dacă o face ea ehh altă poveste

| Scarbo a răspuns:

Bine

| KLiNK a răspuns:

Pai dacă o plac și îmi spune, întâi am să mă gândesc că sunt cel mai norocos om din lume. Dacă nu, am sa-i zic că vreau să fim doar prieteni. Dar de multe ori noi ne comportăm diferit în fața fetelor care știm că ne plac. Este un fel de "intro" big grin

| JetBlueJet explică (pentru KLiNK):

Sunteti mai timizi sau speriati? laughing

| KLiNK a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nah... încercăm să părem cât mai "de calitate". Dacă știu că o fată mă place nu sunt speriat. Asta pentru că acum un an plăceam o fată. Și nu știu cum a aflat și acum parcă e speriată de bombe în preajma mea. I-am zis odată: Da' ușor fata mea ca nu te mănânc. Mă evita cum evită șoarecele pisica. Eh, nici acum nu e foarte roză situația. Dar măcar mi-am dat seama că IQ-ul acelei fete este sub media globală. Atunci mi-am și zis: "Dacă sunteți toate așa... Îmi iau o capră ca și gagică." Dar evident că m-am înșelat. De atunci nu vreau să par speriat în fața unei fete. Mi-am dat seama câte pierzi cu timiditatea

Bine, dacă întâlnești un băiat mai sensibil este posibil să îl domini din toate punctele de vedere. O să roșească sau o să se bâlbâie. Dacă spui unui băiat că îl placi și roșește, poți să îi spui ceva drăguț în legătură cu faptul că a roșit. Poate, poate mai prinde încredere în forțele proprii laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

Depinde de la caz la caz, de la persoană la persoană. Dacă este o fată pe care o placem și noi normal că reacționăm pozitiv iar dacă nu încercăm să evităm situația.