| DeeepEyesClau a întrebat:

(Intrebare pentru. baieti). Daca e ziua voastra si o amica va trimite un mesaj cu urari, in care sa zicem ca scrie si ca va admira sau va apreciaza, cum reactionati? Credeti ca tipa respectiva va place, va simtiti flatati etc?

8 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Cred ca ma place si as putea sa aflu asta destul de usor happyinvit-o undeva

| Mann02 a răspuns:

Da, cred ca tipa respectiva ma place happy sau e o prietena extrem de buna, care e PRIETENA am spus, in sensul ca nu gasesti asa ceva des, as merge mai mult pe prima varianta happy

| IMC90 a răspuns:

Ii zic ca n-am bani

| Coconutz a răspuns:

Ne dam jos pantaloni si alergam in cucu gol prin casa strigand "Aleluia".

| zdruncinel a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ca o tipa sa-mi dea mesaj cu "La multi ani bebe :*:*:*:*"... si in acelasi timp eram cu actuala de pe vremea aceea in masina laughing)) fa pe detectivul si incearca sa aflii cat mai multe, doar fii curios si ia-o la intrebari laughing) fa pe prostul, numai sa nu ramai asa!

| CanutaOmsucit a răspuns (pentru zdruncinel):

nu puteai sa spui ca este asistenta de la maternitatea unde te-ai nascut? laughing moasha maternala laughing