| neekole a întrebat:

Baietii prefera mai mult fetele slabe decat pe cele mai grasute? funda celei mai bune argumentari.

2 răspunsuri:
| sabinz a răspuns:

Da noi preferam fetele mai slabe cu forme mari, adica nu ne plac schiloadelelaughing si nici grasele.

| NoName_5754 a răspuns:

Depinde de gusturi,dar de obicei le prefera pe cele noramale,nici prea grase nici prea slabe,dar nu uita totul depinde de gusturi.
In fine,dinte prietenii mei toti mi-au spus ca le plac fetele cu "forme", dar aici pe site am vazut baieti care au zis ca le plac si fetele slabe, iar acum 2 zile l-am auzit pe unul care zice ca ii plac fetele mai plinute.