| alynusha a întrebat:

Bay in ultimul timp m-am ingrasat... si mi-a crescut burtica cum pot sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| ciao a răspuns:

Ocupate cu sportul, si incearca sa te alimentezi mai putin! Adica de 5 ori pe zi poti sa maninci dar putin, doar ca sa-ti treaca foamea! YO asa am slabit in 3 luni 12kg!;-)

1 răspuns:
| PurePoison a răspuns:

Buna! Incearca sa faci putin sport, ce spui de niste jogging sau cateva abdomene. Tine o cura de slabire, dar nu foarte stricta, evita mancarurire cu grasimi multe.

http://cumsaslabesti.ro