| b3b3l00sha a întrebat:

In ultimul timp mi-a crescut burtica si eu as vrea sa scap de ea. ce ma sfatuiti sa fac?

7 răspunsuri:
| L a răspuns:

Abdomene cat de multe si un regim de viata sanatos.In mod sigur vei scapa de ea.`happy

| anka a răspuns:

Abdomene. Sa incerci sa nu mananci alimente care te baloneaza.

| mrrry a răspuns:

Abdomene si mers p bicicletahappy
Si eu am burtikbig grin

| doctoru_5476 a răspuns:

Sport, sala, apdomene, fructe multe, consulta un dr naturist

| UnderGroundForMe a răspuns:

Tine cura de slabine mananca fructe si legume paine neagra fa exercitii mergi pe biciclete fa abdomene genoflexiuni bea ceai negru etc imi dai te rig fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci abdomene sa margi la sala si sa mananci des si putin(mancaruri sarace in grasimi si glucide)-mai putina paine

| myhay144 a răspuns:

Pai ce sa faci sa mananci mai putin, mai putin nu inseamna deloc sau 1 de 2 ori pe zi, poti sa mananci de mai multe ori pe zi cate putin, sa scoti painea din alimentatie, decat dimineata 2 3 feli ca are nevoie corpu, mese ceva in genu o salata de rosi, castraveti, alta masa orez fiert cu niste carnita de preferat de vita, daca nu de pui, si pestele merge, alta masa 1 bana si un mar, si tot asa sa ai cam 4 5 mese pe zi dar mici, sa fie mai mult gustari si sa faci si putine alergari sau fitness, efort cam o ora pe zi, sa bei multa apa si cam atat :p