| SmushyPapanasulcuDulceata a întrebat:

Bloodlines~ Richelle Mead, are legatura cu Academia Vampirilor? Personajele din AV apar si in Bloodlines? Daca nu... despre ce e vorba?
Thankies ^^ Fundita!winking

2 răspunsuri:
| SelenaLibra a răspuns:

Are legatura, apar in primele capitole, uite aici afli despre ce e vorba e pana la capitolul 4 tradus dar mai continua cate un capitol in fiecare saptamana cam asa ceva.
http://www.wattpad.com/story/34173041

| lavander a răspuns:

Bloodlines este continuare academieie vampirilor. povestea continua la o luna dupa incoronarea lissei. personajul central este sidney alchimistul care trebuie sa aiba grija de jill in LA. jill este atacata la curte si este iscrisa la o scoala din california pentru oameni, acolo este pazita de eddi, gardianul ei, si sidney, adrian o acompaniaza si el. dintre personajele Va mai apr abe si dimitri, dar doar epidoic