| Noctzia a întrebat:

Imi puteti spune si mie cand o sa apara Bloodlines fr Richelle Mead in Romania si ce alte carti sunt in genul carti Academia Vampirilor? Funa kiss!

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Melisa de la Cruz- seria Sange albastru
Seria Vampirii sudului
Twilight

Carte cu varcolaci, vrajitori, si alte creaturi supranaturale: Chloe Neil- seria Elita Intunecata(primul volum e Blestemul focului)- este foarte interesanta, si actiunea e in prezent.
O serie super e si 'the hunger games'.
Si 'Culorile iubirii' de Kirsten Gier este cu calatori in timp.
Scuze ca nu sunt cu vampiri majoritatea, doar primele, dar cartile toate merita citite. Le poti gasi online pe scribd.com
Spor la citit!

ps: Vampirii sudului este destul de apreciata, dar mie personal nu imi place. Nu pare verosimila, si actiunea, comportamentul personajelor este fortat, fals. Dar poate tie iti place happy.

| SelenaLibra a răspuns:

Nu stiu cand apare dar uite aici poate te ajuta asta.
http://www.wattpad.com/story/34173041