| ion_6478 a întrebat:

Brigita am o intrebare pentru tine! am luat pilule albe apoi cand am luat din cele maron mi-a venit menstruatia dupa ce am luat 2 pilule maron! este prima data cand iau rigevidon.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti, are acoperire doar dupa prima saptamana de la inceperea blisterului, si cum contine estrogeni, ar trebui sa te protejezi pana la prima menstra

2 răspunsuri:
| cristina_6456 a răspuns:

Asa si trebuie incepand cu prima zi cand ai luat cele maro trebuie sati vina le iei in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai IOANE, cine e Brigida? si de cand barbatii au menstra?