| Zmeura a întrebat:

Buna:9.Acm o luna sau 2 m-am certat cu cele mai bune pritene.Am crezut ca am trecut peste.Mam apropiat mult de o colega si mi-a devenit cea mai buna pritena. Le zicem la toti ca am trecut peste despartirea ce a fost si ca viaat mea e mult mai buna fara ele, dar nu era asa.De fiecare data cand le vad, sau aud ceva despre ele, sau numele sauc eva legat de ele ma intristez imediat. M-am saturat de situatia in care sunt stiu ca asta dovedeste ca tineam foarte mult la ele dar numai vreau. Ajutati-ma plzcrying

3 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Nu te m-ai gandi la ele.Si mie mi s-a intamplat la fel, si ele au venit sa-si ceara iertare. Lasa-le, o sa-si dea seama ce prietena au pierdut si o sa vina sa te cautehappy

Ai grija de tine. Te pup!:*

| parazitu_8805 a răspuns:

Fete... va certati din orice. si mai rau tineti supararea. mai bine se inteleg baietii nu se cearta sau daca se cearta se bat si gata se impaca nu tin suparareabig grin.Gata ne-am certat acum suntem dusmani pe viatalaughing. la cat mama batut cu prietenii in generala si nu am fost suparati mai mult de 1 oralaughing
in fine impacate cu ele ce poti sa faci alceva... cred ca sti si tu asta

| Iullyka_7527 a răspuns:

Pai. poti sa ai mai multe prietene. daca nu se inteleg cele 2 prietene ale tale cu a3a. stay si cu cele 2 si cu a3a. sau incerci sa fiti toate bff[succes]love struck...