| deiutzz*aandreea a întrebat:

am si eu o intrebare.in legatura cu pritenele astea rolling eyes.
Deci am o pritena ( sau. aveam) m-am mai certat uneori cu ea dar au fost niste fleacuri`...
acum insa e ceva serios...

bun ...sunt intr-o clasa cu ea dar tot acolo e fata pe care o urasc! x-(
pritena mea insa nu o uraste ci e prietena cu ea ( pentru ca e o proasta!)
cineva (ma rog cred ca tocmai fata pe care o urasc) si-a facut id cu numele ei in care ii spunea prietenei mele ca sunt eu si o facea in toate felurile...
fara sa stiu nimic despre asta dintr-o data prietena mea nu mai vb cu mine... dar totusi pana la uram mi-a explicat...
nu stiu ce sa fac... dupa toate astea sa mai vorbesc cu ea?
ma deranjeaza faptul ca in ciuda faptului ca suntem cela mai bune prietene ea a crezut-o pe accea fata chiar daca accea nu a vrut sa-i dea web-ul nimic...
si totsi dupa toate astea ica tin la ea si nu stiu ce sa fac.sa mai vb cu ea?

1 răspuns:
| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Eo zic sa vb altfel dintr-o prietena poti so transformi intr-o dusmana ...parerea mea e sa lasi de la tine in viata o sa-ti ajute mult sa lasi de la tine