| elena99girl a întrebat:

A m un fel de problema. Sunt din targu mures si sunt cls a 8. imi place de un tip de cls a 9. si nu stiu daca si lui ii place de mine adica el m`a bagat in lista pe mess` ma ia in brate cateodata vb cu el pe mess si nu stiu ce sa cred si un sfat despre cum as putea sa il fac sa ma bage in seama mai mult. mentionez ca mie imi place de el. va rog mentionez ca nu pot sa ma uit in ochii lui si ma inrosesc si incep sa tremur si odata m`a strigat si a spus cel mai bun prieten sa imi spuna de ce tremura cand e langa mine dar eu am plecat nu stiu de ce cred ca m`am intimidat si mi-a parut rau dupa aceea. ce sa fac... vot si fundita`:* cat mai multe raspunsuri va rog:*X:X

Răspuns Câştigător
| kittykatt a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ce si cum, astfel tu nu vei mai tremura in preajma lui si cine stie... poate va cuplati si atunci te vei simti si mai bine sa fi in preajma lui happywinking succes!