| elena99girl a întrebat:

A m un fel de problema. Sunt din targu mures si sunt cls a 8. imi place de un tip de cls a 9. si nu stiu daca si lui ii place de mine adica el m`a bagat in lista pe mess` ma ia in brate cateodata vb cu el pe mess si nu stiu ce sa cred si un sfat despre cum as putea sa il fac sa ma bage in seama mai mult. mentionez ca mie imi place de el. va rog mentionez ca nu pot sa ma uit in ochii lui si ma inrosesc si incep sa tremur si odata m`a strigat si a spus cel mai bun prieten sa imi spuna de ce tremura cand e langa mine dar eu am plecat nu stiu de ce cred ca m`am intimidat si mi-a parut rau dupa aceea. ce sa fac... vot si fundita`:*cat my multe raspunsuri

4 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Wow. si mie mi s. o intamplat. whistling In primul rand incearca sa te calmezi cand il vezi.sau cand discutati happy. Daca voua ca va place unu` de celalalt.si nici unu` nu face primul` pas. e cam nasol straight face
Incearca sa fii tu aia tupeista! Succs.:*.

| Bya132 a răspuns:

Buna!

Poate ca el te place doar ca prietena ( amica ), nu neaparat ca si iubita.
Calmeaza-te cand il vezi, e doar un baiat, pana la urma happy
Primul pas e mai dificil, dar dupa aceea toate merg ca pe roate!

Cum zice si moniics, cat mai tupeista!

Numai bine!

| Cosmin_4197 a răspuns:

Fi pe faza! Cand un tip vede ca esti disperata sau foarte interesata de el nu considera ca a fi ceva super special.Asa ca incearca sa te mai certi cu el sau ceva...iesi in evidenta, desigur cu ceva bun

| FuwafuwaNoKumo a răspuns:

Incearca sa te relaxezi cand esti langa el. Arunca-i cate o privire tandra cand se mai uita la tine. Ati putea ramane intr-un loc, singuri si sa faci prima miscare. Pare greu dar o data ce-o faci te vei simti mai bine. Mult succeshappy.