| Madytzaaaa a întrebat:

A slabit cineva cu ceai de soc? As vrea sa slabesc vreo 10 kg

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Buna!
Am folosit eu acum un an.
Am avut beneficii foarte bune.
Beneficiile acestei cure de ceai se reflecta nu numai la nivelul aspectului pielii care, prin eliminarea celulitei, isi recapata aspectul neted si fermitatea. Extern, sub forma de bai sau cataplasme, este indicat in abcese, arsuri, avand proprietatea de a calma durerile, avand efect decongestiv, antiseptic.

Este bun pentru a slabi daca faci si gimnastica slabesti mai repede.
Daca bei numai ceai de soc si faci si sport (2-3 ore de sport).O sa iti vezi rezultatul dupa o saptamana.

| Madytzaaaa explică (pentru Mihail2020):

Multumesc pentru raspuns

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceaiul este adjuvant, nu slăbești de la el. Învață să mănânci.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| whattt a răspuns:

E bun dar mai bine fa sport

| amelicika a răspuns:

Fa sport.

| Cordelia a răspuns:

Am folosit şi nu prea mi-a mers. Mai bine mănânci ceva cu puţine calorii dar totuşi bun.

| Madytzaaaa explică:

Fac sport dar vreau sa slabesc mai repede