| seena8616 a întrebat:

Buna!

Acum 5 zile mi-am luxat genunchiul. M-am dus la spital, mi-a pus o genunchera circulara, insa se umflase ft rau si am avut nevoie de punctie sa-mi scoata surplusul de sange. Acum il am de 3 zile in ghips dar am o mare dilema: e normal sa ma mai doara cateodata chiar daca am ghipsul?

Raspuns urgent, va rog!

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

O să te doară în prima săptămână şi o să fie cam greu să dormi. Încearcă să-ţi pui o pernă sub genunchi, noaptea. Şiii nu forţa piciorul, sub nicio formă.

| seena8616 explică (pentru AikkoxD):

Pai eu nu l-am pus in pamant in rest de fortat l-am mai fortat cand mai mergeam la wc, ma mai intorrceam in pat, atunci cand faceam dus...

| Musique a răspuns:

Da,e normal, mai ales noaptea.
Cu timpul nu o să-ți mai apară aceste dureri.
Baftă.