| Izabela_2730 a întrebat:

acum cateva luni am cunoscut un tip si ne-am intalnit si am trait cplipe frumoase impreuna doar ca noi nu eram iubiti si dupa ziua petrecuta impreuna l-am intrebat daca suntem iubiti la care el mi-a spus sa mai lasam putin de atunci se poarta foarte rece cu mine. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| IngerashCuBombonele a răspuns:

Ce fel de clipe ati petrecut impreuna?

mie mi se pare ca te-a folosit si dupa gata.sadsad

cel mai bine ar fi sa nu il mai cauti si sa uiti ce s`a petrecut pentru ca nu merita sa depui atat efort pentru nimic. succes:X

1 răspuns:
| UnícáááFátá a răspuns:

Pai daca el se poarta rece cu tine atunci inseamna ca te-a folosit sa uite pe altcineva or n-avea ce sa faca si si-a batut joc de tine