| zuzulici09 a întrebat:

acum cateva zile am facut varsat...azi m-am scarpinat din greseala si s-a spart una ...ramane semn daca are zeama? va rog am pe fata.

6 răspunsuri:
| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Buna! Ramane. Si eu am avut una pe nas, si mi-a ramas semnstraight face.

| paula_4238 a răspuns:

Ramane. sad pacat

| Deidara554 a răspuns:

Mda...ramane semn, si nu zic doar asa, am patit-o si eu, am facut la fel si acum mi-a ramas semn tot pe fata, undeva langa spranceana.Singura modalitate de a scapa este dupa ce iti trece boala sa faci operatie cu laser, dar nu recomand deoarece pielea si asa se va bronza si nu o sa se vada asa tare.

| zuzulici09 explică:

Multumesc

| zuzulici09 explică:

A facut coaja si vad ca se trece usor

| geosha a răspuns:

Surori mele mai mari ia ramas semn (tot p fata) dar trece in ceva timp(nimic ce nu se poate rezolva cu putin fond de ten