| LoveForShania a întrebat:

Acum, inainte de a incepe scoala, as vrea sa ma tund bob, avand in vedere ca eu am parul cam ondulat, nu foarte mult, dar este ondulat, asta ar insemna sa-mi indrept parul cam o data la 2-3 zilelaughing Si mentionez ca nu as vrea sa fie bob de ala foarte foarte scurt, ci intre barbie-umeri. Merita sa-mi ard parul asa des?laughing

Răspuns Câştigător
| Aida_1396 a răspuns:

Ceao.Acum 3luni, m-am tuns si eu bob, nu foarte scurt.Prima saptamana mi-a placut,apoi nu aveam rabdare sa il tot intind,si in coada nu il puteam prinde,pentru ca era prea scurt.Dar daca vrei o schimbare, atunci merita sa incerci, oricum parul crestehappy!

1 răspuns:
| cherishana a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu... Bobu e cam dificil. Pe langa faptul ca trebuie sa fie mereu drept, fara fire crete si rebele mai e fara volum. Trebuie sa te gandesti si daca te avantajeaza o astfel de frizura... depinde si de forma fetei etc.