| Anonim203 a întrebat:

Acum o saptamana am visat ca eram la un magazin si am cumparat un ursulet de jucarie, cadou pentru sora mea.
Noaptea trecuta am visat ca eram intr-o piata si era un ursulet "expus" si ma gandeam sa il cumpar...

Ce ar putea insemna? Am toot cautat, dar am gasit doar urs real nu de plusthinking

Ar putea sa insemne ca ii voi cumpara cu adevarat surorii mele un ursulet?(peste o luna este ziua ei si ar trebui sa ii iau un cadoubig grin)

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Poate insemna si asta. Probabil ca te-ai gandit mult la ce cadou sa-i cumperi si ai visa asa sau daca o fata viseaza un urs este semn ca vei intra in conflict cu persoanele care iti stau in cale

2 răspunsuri:
| ѕтαя a răspuns:

Salut! Asa mi s-a intamplat si mie eram la un magazin si i-am cumparat o masina fratelui meu a doua zi la fel am visat peste doua saptamani era ziua fratelui si am mers cu el intr-un magazin si fratele meu a vrut o masinuta si i-am cumparat-o. Funda?

| Sebiis a răspuns:

Pai poate e un vis sau o previziune dar daca tot e ziua ei cumparai 2ursuleti si poate vei scapa de vis.