| azzuBaa a întrebat:

Bunahappy acum trei zile mi-am fcaut piercing in buza si as vrea sa stiu c`am cat timp voi avea buza umflata, si daca e normal asa ceva. multi mi-au spus ca e normaltongue. si ce pot face sa mi se vindece mai repede locul.adica daca pot lua ceva pentru vindecarelove struck astept raspuns mersi:* P. S: Nu vreau raspunsuri de genu : ``Doamne cum ai putut sa-ti dai piercing in buza. etc``

Răspuns Câştigător
| pr1nc3ssz a răspuns:

Da asa este,nu este normal sa ti-se umfle buza, du-te la medicul tau de familie si iti va da o crema speciala, sau poti renunta la el macar o saptamana pana se vindeca!

1 răspuns:
| azzuBaa explică:

Mersi draguta:* o sa ma duc la medicul de familiee sa vad ce ziceehappy