| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo cateva minute am facut o comanda prin messenger de pizza si m-am dat drept un strain care vrea sa i se aduca pizza la hotel X. Ala care luat comanda a spus ca este ok, i-am dat un numar fals de telefon si a spus ca acea comanda o sa vina in 30 min. Acum i-am dat ignore. Toata chestia a fost o farsa!
Intrebarea este : Poate sa vada de unde am vorbit cu el si sa vina cu politia la usa mea? Lui nu i-am zis ca a fost farsa, acum urmeaza sa mearga la camera X, din hotel X cu pizza

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

N-o va plati el dar daca faci in repetate randuri glume din astea patesti cum ti-am zis eu

8 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Sigur ca se poate

| anonim_4396 explică (pentru VladimirPutin):

Cum? I-am dat ignore.

| VladimirPutin a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe internet e inregistrat tot...iti poate lua urma foarte usor daca nu ai folosit niste proxy si chiar asa te poate gasi

| anonim_4396 explică (pentru VladimirPutin):

Si ce poate sa-mi faca? Eventual nu le deschis usa :s

| VladimirPutin a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu le deschizi usa rolling on the floor
o amenda sau daca esti majora 1 sau 2 ani de puscarie

| anonim_4396 explică (pentru VladimirPutin):

Nu sunt majora. Eh asta e. Nu le deschid usa laughing

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

1. nu patesti nimic dar te gandesti la faptul ca ila cu pizza poate are copii acasa si daca uh ai facut farsa asta sa stii ca patronul ii ia din salariu adica ila cu pizza o va plati din banii lui. poate ca nu iti pasa dar gndestete ca daca tatal tau ar fi in locul lui si ar venii acasa si nu ar avea bani de mancare ce te.ai face?!

| anonim_4396 explică (pentru xXxMeLexyxXx):

Nu cred ca se poate asa ceva. Cel care o livreaza n-are nicio vina de comanda pe care a primit-o.

| VladimirPutin a răspuns (pentru anonim_4396):

N-o va plati el dar daca faci in repetate randuri glume din astea patesti cum ti-am zis eu