| rebeca2011 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine plzz vreau sa ma despart de prietenul meu dar nu vreau sa-l ranesc dati-mi si mie niste idei cum as putea sa-i spun ca nu mai vreau sa fiu cu el dar fara sa-l ranesc? ras cat mai repede plzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ii spui direct pur si simplu. Indiferent cum i-ai spune-o el o sa sufere la fel de mult ba chiar mai mult daca o faci cu "dulceata". Macar asa o sa aprecieze curajul ca-i spui direct in fata.

2 răspunsuri:
| Rebeeca17 a răspuns:

Poi cel mai usor ar fi sa nu-i mai raspunzi la telefon, pe mess.o sa te caute el cateva zile, dupa care o sa`si dea saracu seama ca nu mai vrei sa fi-ti impreuna laughing Succes! :*

| Silvya18 a răspuns:

No sa se primeasca fara sa-l ranesti, ca sa nu fie asa dureros explica-i tot asa cum este.mult succes!:*