| Alina_4914 a întrebat:

Buna am o problema... am iubitul plecat in italia si mi-am facut altul aici si as vrea sa ma despart de el pana pe 15 august dar nu stiu cum sa-i spun ca vreau sa ma despart de el fara sal ranesc ca acest baiat se raneste sentimental repede... dati-mi niste ideeei ca sa nul supi dau funda!

Răspuns Câştigător
| mmiizzaas a răspuns:

Nu se intelege foarte bine. Vrei sa te desparti de cel din Italia sau de cel de aici? In fine, daca e vorba de cel de aici ai putea sa-i spui ca ai un altul la care tii foarte mult si ca ai inceput si relatia asta fara sa-ti dai seama si ca acest baiat te-a atras oarecum dar la cel din Italia tii cu adevarat. Sper ca te-am ajutat. Funda? :X

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai grija ce si cum procedezi,poate ramai fara nici unu, pur si simplu spune i[vina e a ta, daca aveai deja un iubit nu trebuia sa umbli cu altu]

| DonCorleone a răspuns:

Pai nu stiu
spune-i simplu ca nu mai merge relatia...

| mmiizzaas a răspuns:

Cu placere si ma bucur ca te'am putut ajuta :*

| Alina_4914 explică:

Dena cred ca ai dreptate mult de tot si scuze ca nu m-am exprimat asa de bine si baiatul de care vreau sa ma despart e de aici si azi in seara asta ma despart de el mersi mult :*