| LOV3_2068 a întrebat:

Buna all! As avea nevoie de niste sugestiihee hee! Ce sa ii cumpar de ziua prietenului meu tinind cont ca face majoratul! As vrea ceva nici scump dar nici sa nu treaca... adica sa il aibe mult ca amintire! Cel mai bun raspuns funda! :X

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Eu i-am cumparat un parfum de ziua lui si i-a placut foarte mult

| Al3xysS a răspuns:

Pai daca te pricepi la lucruri manuale, fa-i de exemplu o rama de tablou, sau cumpara-i una, ori, cumparai un aparat de ras, aparat foto...Gasesti, ca astea nu prea se strica.
Bafta!:X
Sper ca te-am ajutat!