| MaryNela97 a întrebat:

Buna all. Ce cadou sa ii fac mamei mele de ziua ei? Nu prea am ideii. Ma gandeam sa ii iau 43 de trandafiri (face 43 de ani.) 42 rosii si 1 alb. + un bibelou/ tort ceva. Voi ce ziceti? Va rog sa mai imi dati idei. Dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca te tine buzunarul, cred ca acei 43 de trandafiri ar fi super, si pe langa o diploma pentru cea mai buna mama, pe care o gasesti in magazinele cu, cadouri sau o cutie de ciocolatawinking

3 răspunsuri:
| otilikapostolik a răspuns:

Acei trandafiri sunt super, dar mamelor le mai place si ceva facut cu manutele noastre, asa ca invata si fa si tu o felicitare, un goblen ceva, chesti de astea! crede-ma!

| andreeapop14 a răspuns:

Buna,mamele se bucura foarte mult daca sunt iubite de fiicele/fii lor am niste sugestii care mi-au fost de folos si poate te ajuta si pe tine big grinbig grin :
-flori
-obiecte artizanate, bibelou ...etc
-haine, o bluza ...etc
-un parfum
-o cana cu voi doi/ua
-o poza cu toata familia inramata
-o excursie daca te tine buzunaru big grinbig grin
-o masina
Sau ceva original. Sper ca te-am ajutat, funda?

| foxsilver a răspuns:

Un parfum, n-ar fi rau dar cu conditia sa stii sigur care ii place.Cu gusturile la parfum nu-i de joaca.
Daca as fi in locul tau as merge pe ceva practic si i-as cumpara un obiect de uz casnic, ceva ce isi doreste demult timp.Sau orice altceva ce isi doreste mult.
Ah, si bineinteles acel buchet imens de trandafiri.
La Multi Ani! mamei tale.