| DeEa_4814 a întrebat:

Buna all, vreau si eu mesaje de impacare, de iertare.
cele mai frumos funda:X

2 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Ai dreptate, a fost vina mea… imi pare rau… da-mi ocazia sa ma revansez… nu o sa-mi revin pana nu o sa te vad zambind din nou… te iubesc!

Nu cauta iubirea absoluta, pentru ca ea nu exista. Totul este relativ pe lumea asta, pana si iubirea…

Definitia iertarii: "Parfumul unei flori lasat pe pantoful care a calcat-o".

Daca iubesti pe cineva ierti orice greseala. Daca esti cu adevarat indragostit speri ca a gresit din dragoste…

Am ratacit drumul cautand persoana perfecta. Pierdere de timp. Ea nu exista. Acum realizez in sfarsit ca doar dragostea este cea care transfigureaza orice lucru si il face pe cel ales sa para fiinta perfecta pe care am cautat-o toata viata…

Te iert, pentru ca te iubesc…

Iarta-ma pentru lacrima din ochii tai frumosi…

Eu cred ca ne certam atat de des pentru ca impacarea este atat de dulce…

Am sa te iert si de data asta. Micile suparari pe care mi le faci nu pot invinge dragostea ce o simt pentru tine…

I-am cerut lui Dumnezeu o stea si mi-a dat cerul intreg. I-am cerut un inger si mi te-a dat pe tine. Ti-am cerut o lacrima si mi-ai dat un ocean de lacrimi… Iarta-ma pentru ca te-am intristat atat de mult…

N-am stiut sa te pretuiesc si acum ma tem ca e prea tarziu… pentru a mai repara ceva… Desi sufletul meu spera ca ma vei ierta…pentru ca el spera ca inca ma iubesti…

Iubirea poate invinge multe lucruri, dar iertarea este cea mai grea incercare…

Chiar daca am gresit, imi este greu sa recunosc ; dar o voi face pentru ca te iubesc atat de mult si vreau sa fim fericiti impreuna. Iarta-ma !

Iarta-ma! Am gresit si imi pare rau. Nu am vrut sa te fac sa suferi. Voi asterne o mie da sarutari peste fiecare lacrima din ochii tai frumosi …

In momentul de fata si eu sufar, poate mai mult decat tine, pentru ca nu esti langa mine si totul e din vina mea. Te rog sa ma ierti!

Desi te iubesc atat de mult, uneori fac greseli care te ranesc. Ma simt deja pedepsit de raceala si indiferenta cu care ma tratezi. Mi-e atat de dor de tine si as face orice ca sa ma ierti.

Ma infior numai la gandul ca ma eviti, ca nu imi vorbesti si nici macar nu ma privesti. Te rog iarta-ma! Spune-mi ca totul va fi din nou ca inainte.

Afara este soare si-n sufletele noastre furtuna. Hai sa ne impacam si sa ne bucuram de vremea asta minunata!

Imi pare rau pentru tot ce am facut. Te-am suparat, stiu… iarta-ma! Regret si sunt dispus sa ma schimb. Daca o sa ma ierti, promit ca nu vei regreta.

Am gresit… recunosc si imi pare rau. Te rog mult sa ma ierti… tu esti totul pentru mine si nu pot suporta gandul ca esti suparata pe mine.

Acum realizez ca alaturi de tine timpul se scurgea in alt ritm, mergeam cu pasi mai siguri pe drumul vietii si orice clipa petrecuta cu tine imi umplea sufletul de bucurie… Lasa-ma sa intru din nou in viata ta…

Da, stiu ca vrei sa ma pedepsesti si stiu ca merit acest lucru, dar fie-ti mila si iarta-ma!
Nu-i niciodată prea tarziu,

O poarta să deschizi iubirii,

Şi lângă cine-ţi este drag

Să mergi pe drumul fericirii,

... Te rog iartă-ma !

O zi fără tine e ca o zi fără soare ... Mi-e dor de tine .
Nu pot să te scot din mintea şi inima mea ... Mi-e dor de tine!
Mi-e dor de modul în care mă îmbrăţişai, mi-e dor de modul în care mă sărutai... Mi-e dor de tine ...
Întoarce-te la mine că îmi plânge inima de dor…Întoarce-te la mine că simt că mor…Întoarce-te la mine pentru că te iubesc enorm!
- Despartirea de tine ar fi o pedeapsa mai grea decat moartea pentru greseala mea, dar pentru ceea ce a simtit inima ta – o merit. Tie timpul iti va vindeca ranile si iti va sterge incet povara acestei amintiri insa mie timpul imi va infecta ranile.

- Acum realizez ca alaturi de tine timpul se scurgea in alt ritm, mergeam cu pasi mai siguri pe drumul vietii si eram toata o veselie… Lasa-ma sa intru din nou in viata ta…

- Nu ma goni nicicand, iubirea mea!/Nu-mi smulge inima din mine!/De-as fi acolo sus o stea/As lumina doar pentru tine/Si as visa mereu asa:/Sa-ntampini tu lumina mea!

- Chiar daca am gresit, imi este greu sa recunosc dar o voi face pentru ca te iubesc si vreau sa ne fie bine. Iarta-ma!

- Ce-ar fi sa uitam tot ce s-a intamplat si sa o luam de la capat?! Promit ca nu mai fac daca promiti ca o sa iti treaca supararea de indata ce o sa deschizi felicitarea!

- Imi para rau pentru toate gafele pe care le-am facut. Te-am suparat, stiu… regret si sunt dispus sa repar totul. sunt dispus sa ma schimb!

- Am gresit… recunosc si imi pare rau. Te rog mult sa ma ierti… esti totul pentru mine si nu pot suporta gandul ca esti suparata.

- Nu te mai purta asa cu mine. Te iubesc si profiti de acest lucru? Am gresit, ai gresit… suntem oameni, gresim, dar trebuie sa si iertam totodata… fara tine am incercat sa incep o viata noua, dar nu a mers… asta este… te iubesc si tot ce imi doresc este ca totul sa revina la normal…

- Promit ca de maine am sa fiu altul, am sa fiu asa cum vrei tu sa fiu, dar, mai intai. Te rog IARTA-MA!
1. * Te iubesc mult de tot! iarta-ma ca am lasat sa intervina ceva intre noi...iti jur ca nu se va mai intampla niciodata.te-am iubit,te iubesc si te voi iubi pana cand voi muri! iarta-ma crying

Mesaj trimis de 007
2. * Iubire iarta-ma sctiu ca ti-am gresit ai pus la inima stiu ca te-am ranit iarta-maa caci nu pot sa traiesc fara tinecrying te iubesc fff mult:X:Xsadsad dar stiu ca am gresit iar acum regret in fiecare zi ochii imi sunt plini de lacrimi Intoarce-tee te rogcrying
Intoarce-te iti promit ca numai gresesc

Mesaj trimis de angy
3. * Si viata mi-e pustie,si sufletul pierdut.Fara de-ale tale buze,fara de al tau sarut.Asa cum nu exista,drumuri fara bolovani.Tot as nu poate fi,,Deagoste Fara Dusmani''

Mesaj trimis de ramonica
4. * De ce nu imi spui ca ma iubesti?de ce ma ocolesti? de ce atunci cand trec pe langa tine iti intorci privirea?

Mesaj trimis de miss boboc
5. * Iubirea mea stiu ca am gresit si pe tine te-a durut nu am stiut sa te apreciez la momentul potrivit dar acum cand mi-am dat seama sa sti ca doare>acum simt cu adevarat pe pielea mea ce ai simtit si tu la randul tau si acum inteleg cat trebuia sa te apreciez si de aceea as vrea sa imi mai dai o sansa>te iubesc si te voi iubikiss

Mesaj trimis de RAMY\'S
6. * Te iubesc enorm de mult iubitelul meu IARTA-MA CA ITI MAI GRESESC!stii ca inca nu gandesc la fel de matur ca tine.si nu imi dau seama ce fac singurul lucru de care sunt sigura ca e bine ca te iubesc pe tine mai presus de orice...sper ca ti-ai dat seama.te iubesc.

Mesaj trimis de andreea
7. * Pentru tine nu inseamna nimic !dar pentru mine da ! gandeste-te te rog doar mai da-mi o sansa pentru a te iubii ! te rog iarta-mi greseala

Mesaj trimis de mihaela
8. * Te implor din tot sufletul meu micut, iarta-ma georgian. am gresit , dar te iubesc enorm si tu ca viata mea fara tine nu are nici un rost. te iubesc gurau.

Mesaj trimis de mary
9. * Iarta-ma dragostea mea ca ti-am reprosat ca ma neglijezi,doar ca sunt foarte geloasa ca nu esti aproape de mine.acum inteleg ca asa ne e scris sa fim departe unul de celalalt.asta pentru inca o luna,pana o sa vii sa ma iei cu tine.te iubesccccccccccc de un infinit de ori pana la Doamne-Doamne si inapoi.

Mesaj trimis de Mihaela
10. * Chiar daca mai lasat pentru alta ,eu am contiunuat sa te iubesc,si am stiut inca ca ma iubesti si te-ai intors la mine chair daca eram cu alt baiat,pentru tine l-am inselt si a afalt ?si acuuma daca mia spune sal las las lasa chair daca a trecut mult timp,in inima mea mereu te voi pastra ? team ierat a 2 oara ?pentru liviucrying(

Mesaj trimis de elena victoria
11. * As vrea sa ma ierti ca ti-am spus adio.acum stau si sufara si nu imi e bine de dorul tau plang mereu doar pentru ca imi este greu as vrea vorbele sa m-i le retrag tu imi esti cel mai drag am sa-mi amintesc mereu ai fost esti si vei ramane sufletul meu. imi pare rau crying((((

Mesaj trimis de PUPYCIKA
12. * De n-as avea eu suflet
Ar fi cu mult mai bine
Nici lacrimi n-ar mai curge
In siruri pentru tine
Dar din pacate sunt
Un om ce suflet are
Si sufar foarte mult
Dar pentru cine oare?
Vrei sa ma vezi cum sufar?
Cum sufar din iubire?
Sa stii ca asta-o fac
Numai pentru tine

Mesaj trimis de Anka
13. * Cere-.mi orice daca vrei iti dau si viata cere.mi orice cere-mi visul si speranta cere-mi orice dar ramai numai cu mine ca m-am obisnuit cu tinecryingiarta-ma te rog

Mesaj trimis de mony din paris
14. * Chiar daca mai lasat pentru alta ,eu am contiunuat sa te iubesc,si am stiut inca ca ma iubesti si te-ai intors la mine chair daca eram cu alt baiat,pentru tine l-am inselt si a afalt ?si acuuma daca mia spune sal las las lasa chair daca a trecut mult timp,in inima mea mereu te voi pastra ? team ierat a 2 oara ? pentru alberto din paris

Mesaj trimis de robert
15. * Iubirea mea ierta-ma ca nu pot trai fara tine daca nu te vad eu mor de doru tau am greasit si eu odata sunt si eu persoana

Fundiilove struck?

| DeEa_4814 explică:

Mda...astea le'am gasit si eu pe netstraight face. altkva aveti?