| Mimi_7805 a întrebat:

Buna all, vreau si eu mesaje de impacare, de iertare. happy
Momentan sunt in Italia. si m-am certat cu prietenu meu sad care e in Ro.
tot i-am zis ca vin in tara vara asta dar lucrurile sau schimbat. nu ma mai duc straight face Ce as putea sa ii zic ca sa ma intelegea pls help me

Răspuns Câştigător
| ღAncaღ a răspuns:

Pai eu as spune: Iubitule (sau cum ii spui tu) te rog frumos sa ma ierti pentru schimbarea asta care sa petrecut brusc, eu in continuare te iubesc si tin la tine mult, daca si tu ti la mine si inca ma iubesti dovedeste-mi asta, iertandu-ma pentru greseala comisa; [cam atat, sper ca ti-am fost de folos ] pupic:* funda?

1 răspuns:
| claudiu_4817 a răspuns:

Cauta si tu pe google mesaje de dragoste, de despartire, de iertare etc gasesti multe lucruri frumoase acolo