| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si 8 luni si as vrea sa ma apuc de gimnastica de performanta. Am aflat ca trebuia sa incep mai devreme, dar eu am facut 3 ani de balet incepand cu varsta de 5 ani. Astel mi-am modelat oasele si format muschii. Am continuat cu 2 ani de dans sportiv. Acum vreau sa fac gimnastica (vreau asta de la 4 ani, dar parintii ma tot refuzau) si am 2 intrebari: Este prea tarziu chiar daca am facut balet si dans? si Ce cluburi de gimnastica cunoasteti in bucuresti (de preferat sector 1, 4, 5 dar e ok oricum)?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| velea0carmen a răspuns:

Pai cred ca te-ai putea apuca de gimnastica dar in legatura cu clubul nu stiu ca nu sunt din Bucuresti