| xgd a întrebat:

Am 13 ani, anul acesta am terminat clasa a saptea. In clasa mea este un baiat care pana acum ma placea foarte mult si, desi stia ca nu il plac deloc, imi spunea de ori de cate ori avea ocazia ca pentru el eu sunt cea mai frumoasa din lume.Chiar nu l-am placut, nici nu il plac,dar eram foarte fericita ca ma place si pe mine cineva. Cum am inceput clasa a saptea,s-a schimbat radical. Era mereu pe langa cea mai dezvoltata fata din clasa, o prindea de sani si de fund fara pic de rusine. Am vorbit azi pe facebook cu el despre fetele din clasa noastra si a zis : "Tu ai fi chiar draguta daca ai avea sani cat de cat...". Am crezut ca imi cade cerul in cap,cu ce sunt eu de vina ca nu ma dezvolt ca celelalte fete?

Baieti, cand va alegeti o prietena, doar asta conteaza? Pe bune acum...Cand cresteti, va faceti si alte impresii despre o fata sau ajunge doar sa aiba formele Pamelei Anderson? Am impresia ca daca nu imi vor creste formele nu se va uita nici dracu` la mine. Va rog, vreau raspunsuri serioase.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cei care nu doresc sa-ti fie iubit la asta se rezuma.Dar daca te iubeste cu adevarat nu baga-n seama amanunte de genul acesta.

| mona a răspuns:

Acel baiat nu te-a placut cu adevarat, el cauta ceva ceva dotat... ceva care sa prinda

| xgd explică (pentru mona):

Nu stiu sigur...Toti baietii care m-au placut pana acum erau suparati, nervosi si frustrati. Asta pentru ca rivala mea e dotata aia. Cand era careva doar cu mine prin preajma, sa-i zicem X, se uita doar la ochii mei, ca altceva frumos nu cred ca am. Cum apare aia, s-a dus amorul :]]. Toti aveau o fata gen "Cum sa o plac pe asta? Imi place de ea, dar...Nu are forme!". Exact la fel am patit-o cu cinci baieti.

| mona a răspuns (pentru xgd):

Eiii inca ai timp sa te dezvolti, cine te place ar trebui sa te placa asa cum esti

| BubbleWhitee a răspuns:

Nu.Băieții se uită după asta, iar atunci când caută o fată pentru asta, o caută doar cu scopul ăsta.Stai liniștită.O să vină vremea când vor avea nevoie de fete care să îi înțeleagă, nu vor găsi, iar astea mai panarame nu le vor fi de ajutor cu nimic.O să o ducă cam rău.
Kisses.

| Flydream a răspuns:

Sincer,daca nu-ti place de el de ce te mai intereseaza ce face? Baietii, este logic, sunt atrasi sexual de fete datorita aspectului fizic.Stai linisitita ca sunt diferite caractere ce prefera diferite tipuri de fete, asa ca nu o sa ramai singura.

| xgd explică (pentru Flydream):

Deci aveam dreptate...Pentru voi ajunge sa aiba formele Pamelei Anderson si nimic mai mult. Voi chiar nu va uitati la altceva, pe bune acum...Cred ca a innebunit el, nu m-am uratit eu :]].

| enzodemes a răspuns:

Trebuie să înțelegi că băieților nu le place să aștepte la nesfârșit, o să considere că e o pierdere de timp.