| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani, mi-am cumparat o pereche de pantaloni rupti si mi-am cumparat si ciorapi plasa. Este adevarat ca daca porti sub pantalonii rupti esti c***a?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Curva inseamna altceva, dar toata lumea ignora asta si numesc pe oricine se imbraca mai sumar asa. Adevarul e ca esti cam mica sa porti ciorapi din aia (stii si tu ca aia ii purtau dansatoarele la bara, inainte sa fie la moda). Daca ii iei pe sub blugi lungi si nu ai un tricou decoltat sau "provocator" nu ar fi cine stie ce

| Dubxbs a răspuns (pentru devilshelp):

Am blugi rupti si sub bag ciorapi plasa (stii tu ) si am o bluza lunga simpla rosie fara nici un model.

| Dubxbs a răspuns (pentru devilshelp):

Apropo pantalonii rupti sunt lungi si nu se vede plasa doar unde este rupt...

| devilshelp a răspuns (pentru Dubxbs):

Daca nu are rupturi exagerate e ok

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Curva este o femeie care pretinde bani sau diverse lucruri in schimbul sexului. Nu stiu de ce toti idiotii se refera la o femeie ca fiind curva doar pentru ca nu le place ceva la ea.

| SkyPilot a răspuns:

Nu esti, dar perceptia altora depinde si de felul in care te imbraci. Daca in mediul tau asa se considera, mai bine sa nu te imbraci asa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Trist sa porti plasa la 13 ani

| Dubxbs a răspuns (pentru supadeceapa):

Stiu dar nu se vede toata plasa doar asa un pic unde mi rupt pantaloni... deci se vede cam 3 patratele (intelegi)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| AdorDresurile a răspuns:

Nu, nu inseamna asta, dar nu e tocmai cel mai bun outfit pentru varsta ta