| AmIraPrinceSs a întrebat:

Luna viitoare am un botez si mi-am cumparat o rochita rosie un pic peste genunchi, ca un fel de tutu la ea oare s-ar potrivi o pereche de ciorapi plasa? Mi-e teama ca o sa arat sluty imbracata asa. Funda :*:X

4 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nu, alege o pereche de ciorapi negri matzi in piciore tot asa niste pantofi negri

| aniriiiiii a răspuns:

Nu plasaaaa I don't want to see, mie sincer nu`mi plac ciorapii plasa in niciun fel de combinatie, asa ca mai bine i`ati ciorapi negrii, o sa arata mult mai finut si mai elegantiwinking Distractie placuta:*

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai sncera sa fiu nu ti-ar sta bine cu ciorapi plasa cu o rochie peste gebnunghi daca era putin mai scurta iti statea mai bine

| Kovacs06maria a răspuns:

Salut!
eu zic ca mai bine sa iti iei niste ciorapi simpli, mai ales ca e botez.chiar ca ar fi aiurea de tot sa iti iei ciorapi plasa.
Acuma, cum vrei tu, aceasta e parerea meawinking