| Mihaelutza97 a întrebat:

Am 13 ani si am cunoscut la o olimpiada un baiat de varsta mea foarte dragut, care se tot uita la mine.L-am cautat pe facebook, si acum imi place de el. I-am zis ca il plac si l-am intrebat daca ma place si el pe mine si a iesit de pe facebook. Ce ar trebui sa cred? Ca nu ma place sau ca nu a stiut cum sa reactioneze? Din cate mi-a zis sora lui, el era la o petrecere, deci poate de-aia nu a putut sa imi raspunda atunic, dar de ce nici acum nu mi-a raspuns? Va rog ajutati-ma, dau funda!

1 răspuns:
| RapCatAlexx a răspuns:

Cred ca baiatului ii place de tine el poate special nu intra pe facebook ca nustie ce sa-ti raspunda