| 05200342 a întrebat:

am nevoie de ajutor, am cunoscut un băiat foarte dragut la o petrecere si se uita mereu la mine chiar si când iesea pe usa când am plecat acasă si m-am urcat in masina se uita parca cu regret spre ea.
Am inceput sa vb si an făcut schimb de nr.
Era foarte politicos.
Am încercat sa îl sun, dar nu a răspuns, iar de atunci ma ignora.
Mie îmi place mult de el si nu stiu de ce ma evita acum
Oare ar trebui sa îi. Spun ca îl plac?
Oare ma place?
Va rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca este "ocupat" si din acest motiv nu-ti raspunde la apelurile tale telefonice. Cand il vei reintalni ocazional sau nu, saluta-l si inceraca sa intri in vorba cu el cel putin pentru o scurta discutie direct la tema. Doar cei curajosi au sorti de a castiga. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te place, te va cauta el!
Cu cat insisti mai mult, cu atat vei fii blocata si respinsa, asa ca, potoleste-te!

| Clorox a răspuns:

Mai intai cunoaste-l, aparentele inseala! Poate vrea doar sa-si bata joc de tine!
Sau este doar un alt prost.

| Tiu_Marius_1993_WfXJ a răspuns:

Era beat. vroia sa dea o buca