| denisaijd a întrebat:

Buna :*
Am 13 ani si sunt in clasa a 7a. De curand va avea loc petrecerea de Halloween care se va tine la scoala.
Ei bine, nu stiu in ce sa ma imbrac :o
Va rog sa imi spune-ti cateva idei de costume infricosatoare care sa le pot face acasa. Fundaa celui mai bun raspuns :*

3 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results Aici ai o groaza de vieo-uri si idei :*

| denisaijd explică (pentru BlaaBlaa):

Le-am vazut :* Multumesc! Mai astept propuneri :*

| madddd a răspuns:

Draga mea, eu as zice sa te imbraci in vampirita sau dracusor, sau daca iti doresti ceva mai special te poti deghiza in Morticia, caci ar fi un costum foarte tare, crede-ma!
Oricum, sper ca te-am ajutat!