| xXxXxXmAcAcPeJbxXxXxX a întrebat:

Buna am 14 ani imi place un baiat este un amic mai vechi ce ar trebui sa ii spun? plzz niste sfaturi! sunt pregatita sa am o relatie? plzz crying cel mai folositor raspuns ia fundahappy

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Nu ii spune nimic pe fata ca daca ii spui nu o sa mai ai amic... happy fiecare relatie in care intri si nu duce la casatorie e o dezamagire sigura la final? asa ca intrebarea corecta ar fi: esti dispusa sa suporti dezamagirea de pe acum? p.s. o viata de relatii va incepe sa sape inocenta ta si frumusetea tineretii...

1 răspuns:
| AWonderfulDay a răspuns:

Deci :
kiss DEpinde de varsta voastra (diferenta)
big grin Depinde de tine dar eu stiu ca o fata e intotdeuna pregAtita pentru o relatie... trebuie sa fii TU sa nu te prefaci ca esti altcineva
TE duci la el sh zici: Auzi, imi spui sh mie de ce fata iti place?
el ar trebui sa spuna : De ce vrei sa stii raised eyebrows?
tu trebuie sa spui: Sunt curioasa, doar spune`mi daca daa sau nu... iti zic de ce"
Il rogi sh thu sa-ti zica trebuie sa cedeze sh bagi o vorba din asta:
" A... dar eu as avea o sansa la tine>?"
" te las sa te gandesti, pentru ca eu chiar tin la tine de curand mi-am dat seama de aceasta chestie... Te rog nu`mi spune Nu big grin"
"Ai grija te rog pentru ca po mine o sa ma doara"

Sti daca e prieten mai vechi trebuie sa va cunoasteti asa mai bine nu? Daca da. tine-te dupa el
O sa vada ca`ti pasa.
Daca totusi nu te place, trebuie sa renunti pentru ca o sa incepi sa il iubesti asa ca ai grija

Te pup kiss Mult noroc