| roxy4one a întrebat:

Acum un an m-am indragostit de un baiat, dar e mai mare ca mine... Nu stiu cum sa-i spun. Avem o relatie buna de amic-amica si nu as vrea sa o stric. crying(

Dau fuda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Didishorr a răspuns:

Oricum va afla mai devreme sau mai tarziu. Si decat sa afle de la altcineva sa afle de la tine. Spene-i. O sa fie totul bine, si daca nu, inseamna ca nu el e "alesul" tau si ca e doar alt baiat care intra in viata ta.

| roxy4one explică (pentru Didishorr):

Pai eu stiu, multa lume mi-a spus asta doar ca e cu mult mai mare (vreo 7 ani ☺ ) si mi-e frica sa nu stric tot ce s-a intamplat pana acum+ ca poate va rade de mine. sad

| roxy4one explică (pentru Didishorr):

Stiu si de fiecare data cand ne vedem (singuri) incerc sa ii spun dar pur si simplu nu pot. Parca nu mai pot vorbi si zambesc ca proasta. Chiar nu stiu cum sa fac... poate ca mai e si teama caci totusi e cu mult mai mare decat mine... Chiar nu stiu cum sa ii spun acest lucru.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de pierdut? Nimic.
Fie ii spui ce simti(cu argumentul ca asta nu va strica amicitia voasta daca el nu-ti impartaseste sentimentele) fie te multumesti cu statutul de amica.