| Cassandraa12 a întrebat:

.Am 14 ani. Peste 2 luni este o excursie cu scoala si as vrea sa slabesc... Va rog ajutati-ma. Spuneti-mi diete, exercitii etcc. Dau funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sportul e cea mai buna solutie pentru un slabit sanatos. exercitii, alergare, mers pe bicicleta.mananci paine mai putina, maresti consumul de fructe, legume si apa! ultima masa sa fie pana in ora 19:00

| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. daca esti fata las-o usor si cu fructele.
e atat de simplu.