| Bianca2204 a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa castig bani de buzunar. stiti unde as putea sa impart pliante sau daca aveti alta idee? de asemenea fac si handmade dar este greu pentru mine sa obtin autorizatie ca sa paricip la targuri. exista insa si unele unde nu iti trebuie. aveti idee pe unde se tin?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Pai acum depinde si din ce judet esti. Si eu cred ca esti destul de mica pentru a merge la munca.Mai asteapta si tu vreo 2 anisori happy
Succes!