| RandyViper7 a întrebat:

am destul de mult timp liber...si as vrea sa lucrez la laptop..sa mai castig niste bani de buzunar! Aveti idee ce as putea face?

8 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un blog, pe care daca srcii articole interesante, si postezi filmulete interesante ..usor usor sa ajungi la un numar de utlizatori, si apoi firmele vor solicita sa puna reclame pe blogul tau contra -cost! Succes.

| 0x11111051 a răspuns:

Ai nevoie de un site, unde sa poti face bani, stind la notebook, iar salariul minim sa fie de cel putin 150$?

Da id tau de mess. Vom cauta impreuna! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Hellp a răspuns:

Caută site-uri care au nevoie de un Web-designer (asta dacă te pricepi). Alte site-uri îţi dau bani ca să trimiţi mesaje, găseşti link-uri pe Facebook pe paginile New Life sau Toată Lumea big grin

| Pisiiii a răspuns:

Http://www.maildirect.ro/inregistrare/67dccbd259784ed7120e2b1fd044ebef e foarte fain, adica la inceput era plictisitor si mi se parea ca voi lua teapa :)) dar dupa ce am vazut ca fac bani furmosi a inceput sa imi placa :D

| TheB3stKiller a răspuns:

Hmm ia-ti un job cu jumatate de norma
fa un site si poti face bani din asta de ex faci un site si cei de la eMAG cer sa le faci reclma pui reclama cu ei si boom ei iti dau bani

| suntserios a răspuns (pentru TheB3stKiller):

Iti dai seama ca ai nevoie de un site cu mii de vizualizari unice pentru asa ceva, ceea ce se obtine in cativa ani de munca serioasa

Răspuns utilizator avertizat