| OMGisBrainiac a întrebat:

Buna!
Am 14 ani sunt baiat si vreau sa strang bani de buzunar... Am auzit ca exista siteuri unde poti face bani chiar daca nu ai 18 ani...
Imi puteti da exemple si sa imi ziceti daca trebuie sa fac ceva in plus?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu iti sunt trimisi prin posta, cel mai probabil prin paypall sau card de credit, insa nu iti da voie in general sa scotii banii decat daca strangi o suma minima de 5-10 $. o sa ti se acresca de dat click uri pana strangi suma aia

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt vrajeli, iar la cele pe bune mai mult de 20-30 centi pentru cateva mii de click uri nu faci

| OMGisBrainiac explică (pentru suntserios):

Si aia 20-30 centi imi sunt trimisi prin posta?laughing
Cam cat costa atunci plata coletuluihappy

| suntserios a răspuns (pentru OMGisBrainiac):

Nu, nu iti sunt trimisi prin posta, cel mai probabil prin paypall sau card de credit, insa nu iti da voie in general sa scotii banii decat daca strangi o suma minima de 5-10 $. o sa ti se acresca de dat click uri pana strangi suma aia