| edwardftw a întrebat:

Salutare.

Am o intrebare, as vrea sa strang niste bani de buzunar, pentru a-mi cumpara un DLSR.

Nu vreau raspunsuri de genul, "cere parintilor".
Am 14 ani, am auzit ca pot impartii pliante sau ceva de genul, niste siteuri sau ceva asemanator unde pot contacta oameni care angajeaza adolescenti pentru anumite joburi? big grin

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu știu de ce e necesar să puneți în 7 locuri aceeași întrebare. Doar ca să aibă adminele de aici de lucru?!?
Același răspuns ca și la celălalt topic:
===
Sau să reciclezi (fier, cupru, sticlă, PET-uri etc.)
Și să mai pui mâna pe-o carte... DLSR n-o să-ți poți lua, oricâți bani ai strânge; există doar aparate DSLR. Sau bridge, pe care ți le recomand pentru început. Sunt mai ieftine, mai rezistente și perfecte pentru a-ți face ucenicia în fotografia digitală.
https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_single-lens_reflex_camera
https://en.wikipedia.org/wiki/Bridge_camera

| neutrino a răspuns:

In primul rand ca nu poti castiga intr-o vacanta, impartind pliante, suma necesara pentru a cumpara un DLSR bun. Apoi, invata-te ca atunci cand cauti un job, fie el chiar mic, trebuie sa oferi mai multe amanunte despre tine.

| vadu22 a răspuns:

Cauta pe tocmai.ro. Alegi acolo judetul dai la categoria locuei de munca si la cautare scrii joburi paet time sau cv de genu