| PaulB a întrebat:

Buna am 15 ani jumate si nu am prietena.vi se pare ceva normal? mie nu sad
Dar faza e ca nu stau in romania si nah.mai greu gasesc aici crying. voi aveti prieten/a? sau la ce varsta ati avut?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Primul prieten l-am avut la 16 ani jumatate si inca stau cu dumnealuilaughinglove struck

| valy a răspuns:

Stai linistit ca o sa te saturi de ele.winkingnu e o problema la 15 ani.sunt altii mai rau.care nu vor sau nu isi pot gasi o prietena din cauza intimidarii.sau diferite probleme.toate la timpul lor.bafta

| alone a răspuns:

Primu iubit la 14 ani si jumatate...

| EleNa_7853 a răspuns:

Stai linistit ca nici eu la 15 ani nu aveam prieten desi roiau peste tot la scoala in gasca abia la 18 mi-am facut. fii fara grija ca ai timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 21 de ani si la 16 ani jumate am avut o prietena cu care am fost pana la 18 si dupa inca una cu care sunt si acum