| Oana_Mariann_1999 a întrebat:

Buna am 15 ani si in data de 16 august trebuie sa ma duc la o nunta. Si nu stiu cam cum m-am putea inbraca. Eu am zis asa : o camasa alba pe corp cu ceva puncte sau ceva negru un paion tot asa, niste mocasini. Dar nu stiu ce fel de pantaloni sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
| lorena15 a răspuns:

Nu conteaza ce pantaloni dar daca te imbraci in nergu sus trebuie sa fie ceva deschis, un crem :D http://www.karena.ro/......au-casual/ inspirate de aici:D

2 răspunsuri:
| EllyClau a răspuns:

Uh,suna sexy.dar daca imi permitibig grin renunta la mocasini..foloseste ceva sportiv big grin si incearca niste blugi slim-fit puppy dog eyes trust me